Menu

O nas

Pod szyldem pracowni wizerunku i multimediów Wielkie ZIELONE Kiwi projektuje i realizuje projekty grupa pasjonatów z dziedzin znajdujących się w obszarze działań marketingowych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze wizerunkowo-multimedialnej, stawiając sobie za cel tworzenie materiałów o wysokiej jakości i przystępnej cenie. Na stałe współpracują z nami projektanci i developerzy stron internetowych, graficy komputerowi i DTP, informatycy, fotografowie i filmowcy oraz copywriterzy. Jesteśmy przekonani, iż z powodzeniem jesteśmy w stanie rzetelnie rozwinąć marketing wybranego przedsięwzięcia.

Kim jesteśmy?

piotr

Piotr
Skrzypczyk

Manager

Piotr
Skrzypczyk

Manager
p.skrzypczyk@wzk.mail.pl

Koordynuję realizację powierzonych projektów i dbam o kontakt z Państwem. Fascynuje mnie projektowanie wieloaspektowe o dużym współczynniku użyteczności. Praca jest moją pasją, dlatego wolne chwile poświęcam na własne projekty lub adrenalinę, która oderwie od życia zawodowego.

web developwe pawel wroblewski wielkie zielone kiwi

Paweł
Wróblewski

Web-developer.

Paweł
Wróblewski

Web-developer
p.wroblewski@wzk.mail.pl

Web-developer. Moim zadaniem jest dbać o implementację Państwa wymagań w zakresie projektów internetowych, kładąc nacisk na funkcjonalność, niezawodność oraz intuicyjność działania. Poza pracownią ćwiczę intuicję grając przy pokerowych stolikach Poker Texas Hold'em.

mateusz2

Mateusz
Łopacki

Master of Disaster

Mateusz
Łopacki

Asystent ds. marketingu
m.lopacki@wzk.mail.pl

Jestem tajemnym czynnikiem X w pracowni wZk, wzmacniającym i usprawniającym działania marketingowe oraz PR. Znajduję kreatywne rozwiązania dla Państwa potrzeb i cenię sobie synergię współdziałania. Mój wolny czas spędzam aktywnie. Nie piję kawy i nie widziałem filmów Star Wars.

marta

Marta
Pielecka

Administracja

Marta
Pielecka

Administracja
finanse@wzk.mail.pl

Moją rolą jest dbać o dokumenty i ich obieg. Oprócz tego jestem beta-testerem, niezależnym obserwatorem w procesie realizacji projektów. Uwielbiam podróżować, zasiedzieć się przed dobrą grą komputerową a czasem pomajsterkować nad własnym projektem.

magdalena

Magdalena
Kunikowska

Finanse

Magdalena
Kunikowska

Finanse
finanse@wzk.mail.pl

Rozliczenia, faktury, rachunki - to moja działka. Dzień wypełniają mi cyfry, ale moja skrupulatność znajduje wykorzystanie również w korekcie - nawet najdrobniejszy błąd mi nie umknie! Po pracy pasjonuje mnie żeglarstwo i dobry jazz.